HİZMETLERİMİZ

Kozmetik Diş Hekimliği

01.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma işlemi estetik diş hekimliğinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Dişlerde oluşan renklenmelerin beyazlatma ajanları kullanılarak dişlerin renginin açılması işlemidir. Ofis, ev ve internal beyazlatma olarak üç tipi bulunmaktadır. Size en uygun olan beyazlatma tipinin seçimi için kliniğimize başvurabilirsiniz.

02.

Kompozit Laminalar

Kompozit veneerlerle aşınmış, kırılmış ya da çürümüş dişlerinizin tek seansta restore edilebildiği kozmetik diş hekimliği yöntemidir. Kırık dişlerin onarılması, dişler arasındaki boşlukların kapatılması, dişlerin şeklinin değiştirilmesi, lekeli dişlerin estetiğinin sağlanması için kullanılabilir.

03.

Porselen Laminalar

Diş yüzeyinden minimum aşındırma yapılarak dişlerin ön yüzeylerine bondingler aracılığıyla adapte edilirler. Üstün estetik sonuçları ve doğru bir uygulama ve kontrollerle uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz işlemlerdir.

04.

Inlays- Onlays

Dişlerinizde oluşan kavitelerin restorasyonu  laboratuvar ortamında dijital teknolojilerin yardımıyla hazırlanan porselen dolgulardır.

05.

Kişiye Özel Diş Aksesuarları

Dişlerinizde herhangi bir aşındırma yapılmadan ve yapıştırma işlemi uygulamadan rahatlıkla takıp çıkarabileceğiniz hassas bir üretim süreciyle hazırlanan diş aksesuarları istediğiniz tasarımda ve ağız içinde kullanıma uygun materyallerle kliniğimizde yapılabilmektedir.

06.

Diş Mücevherleri

Kişiye özel diş aksesuarları ve diş mücevherleri